אודותינו

ברוכים הבאים לקנטק, העומדת בחוד החנית של תעשיית הקנביס הרפואי. מחויבות לשיפור חייהם של מטופלי קנביס באמצעות חדשנות, מחקר וסטנדרטים גבוהים ביותר של איכות היא משימתנו העליונה ובראש סדר העדיפויות שלנו. אנו מתמחים במגוון שירותים הנותנים מענה לצרכים המגוונים של כל מי שעוסק בתחום הקנביס הרפואי.

ייצור ואריזה של מוצרי קנביס: אנו מייצרים מוצרי קנביס באיכות גבוהה, תוך הקפדה על אמצעי בקרת איכות קפדניים להבטחת בטיחות ויעילות ועמידה בתקן GMP.

אחסון מוצרי קנביס מוגמרים: המפעל שלנו באבן יהודה מצוייד בטכנולוגיות החדשניות ביותר באחסון מוצרי קנביס תוך שמירה על איכות המוצרים לכל אורך התהליך, מה שמאפשר לנו לספק ביעילות מוצרים באיכות מקסימלית.

הפצה לבתי מרקחת: בקבוצת קנטק קיימת קנטק הפצה, שהיא בעלת רישיון הפצת קנביס לבתי מרקחת בארץ. רשת ההפצה היעילה שלנו מבטיחה כי בתי המרקחת יקבלו באופן עקבי מוצרי פרימיום של קנביס העונים על צרכי המטופלים ברחבי הארץ.

מעבדה מקצועית לבדיקות THC ו-CBD: המעבדה המתקדמת שאיתה אנחנו עובדים מבצעת בדיקות מקצועיות של רמות THC ו-CBD לזנים השונים, ומאפשרת תכולת מוצר מדויקת, עקבית ואמינה.

שירותי יבוא: אנו מסייעים לחברות המעוניינות לייבא מוצרי קנביס מכל העולם ולשווקם בארץ. הצוות שלנו ילווה אתכם בכל תהליכי האישור מול משרד הבריאות, ויבטיח התאמה לכל הרגולציות וכניסה חלקה לשוק.

אם אתם מחפשים פתרונות אריזה, אחסון, הפצה, זקוקים לייעוץ או שדרוש לכם כל שירות אחר בתחום, חברת קנטק מעניקה שירות לבבי ומקצועי וזמינה לכל שאלה ובקשה. כאן אתם בידיים מקצועיות שיכולות ללוות אתכם לכל אורך הדרך עד להצלחה. גם אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בתחום הקנביס, פנו אלינו לייעוץ לגבי אפשרויות פיתוח וסיוע לעסק שלכם.

השקעה במחקר ופיתוח

חדשנות היא ערך מרכזי בקנטק. אנו משקיעים רבות במחקר ופיתוח כדי להגיע לזני קנביס מעולים ומוצרים יעילים במיוחד במטרה להמשיך ולשפר את חייהם ומצבם הבריאותי של מטופלי הקנביס. אנחנו גם מחפשים השקעות בסטארט-אפים ובמוצרים מבטיחים בתחום, מטפחים מוצרים חדשים, אריזות מודרניות ופיתוחים גנטיים בקנביס, וממשיכים לחקור את תרומתו ויתרונותיו של הקנביס לשיפור מצבים בריאותיים שונים.

לקנטק צוות של אנשי מקצוע מסורים הנלהבים להשפיע לטובה על חייהם של אלה שאנו משרתים. על ידי דחיפה מתמדת של גבולות האפשר בתחום הקנביס הרפואי, אנחנו גאים לשפר את איכות החיים של המטופלים שצורכים את מוצרי הקנביס של קנטק.

2צנצנת זכוכית עם קנביס רפואי
2רוקחת מחזיקה שמן קנביס
decor image