אריזת קנביס

תהליך האריזה של קנטק למוצרי קנביס מתוכנן לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות, בהתאם להנחיות תנאי ייצור נאותים (GMP). תקן GMP הוא אמת המידה המקובלת בתעשיות התרופות ומוצרי הבריאות, ומטרתו לוודא שהמוצרים מיוצרים ומבוקרים על פי התקנות באיכות מעולה ועקבית.

ניטור ושיפור איכות מתמידים

אנו עושים שימוש באופן רצוף במערכות בקרת איכות. המשמעות היא שכל מוצר קנביס שנארז במתקן שלנו עובר בדיקות קפדניות. צוותי בקרת האיכות שלנו מצויידים בטכנולוגיה מתקדמת לביצוע בדיקות אלה, ומבטיחים כי אנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים שנקבעו על ידי הנחיות GMP.

הכשרה מקיפה ופיתוח מיומנויות

הצוות שלנו מקבל הכשרה מתמשכת בתאימות לתקן GMP. זה אינו אירוע חד פעמי, אלא תהליך מתמשך הכולל עדכונים על תקני התעשייה ועל כל שינוי רגולטורי. פיתוח הכישורים והידע של העובדים שלנו הוא הבסיס לשמירה על הסטנדרטים הגבוהים שלנו.

ביקורות פנימיות וביקורות תאימות

ביקורות פנימיות סדירות ובדיקות תאימות הן חלק מרכזי בעמידה שלנו בתקנים של משרד הבריאות. ביקורות אלה מסייעות לזהות תחומים פוטנציאליים לשיפור ולהבטיח שכל שיטות העבודה תואמות את תקני GMP העדכניים ביותר.

היגיינה ותברואה

במתקני האריזה שלנו, הדגש על היגיינה ותברואה הוא מרכזי. אנו מיישמים גישה רב-שכבתית להיגיינה, החל מתכנון המתקן עצמו, עם תיחום ברור בין אזורי אריזה שונים, ועד לבגדי העובדים במפעל. מערכות סינון אוויר קיימות כדי לשמור על סביבת אוויר נקי, ומפחיתות באופן משמעותי את הסיכון למזהמים הנישאים באוויר. 

בקרת אקלים ואבטחת איכות

מערכות בקרת האקלים המתקדמות שלנו שומרות על רמות טמפרטורה ולחות אופטימליות וביצירת סביבה עקבית ללא תנודות שעלולות להשפיע לרעה על איכות המוצר.

אריזה בסביבת חדר נקי

סביבת ה"חדר הנקי" שלנו לאריזת קנאביס היא מרחב מבוקר נטול זיהומים הכולל שליטה גם בחשמל סטטי וויסות החשיפה לאור, שהם קריטיים לשמירה על איכותם של מוצרי קנביס. צוות "החדר הנקי" הוכשר במיוחד לתפעולו, לשם שמירה על שלמות מוצרי הקנביס מרגע הגעתו למתקן, בזמן האריזה ועד למשלוח לבתי המרקחת.

Mask group
אריזת קנביס במפעל של קנטק
אריזת קנביס בצורה ידנית
מכונה לאריזת קנביס רפואי
decor image