קנטק

הכירו את מאטגו – MK Ultra

שיתוף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

זן חדש מבית אורורה-קנטק – הכירו את המאטגו Mattego:

מאטגו, הידוע גם בשמו MK Ultra, הוא זן אינדיקה עוצמתי עשיר THC. הזן גודל בבמתקן ׳סקיי׳, מתקן האינדור המתקדם של אורורה באדמונטון, אלברטה. מאטגו משווק בקטגוריה T20/C4. 

מחיר מומלץ: 259 ש״ח

מאטגו הוא תוצר ההכלאה בין OG Kush ו-G13, תפרחותיו דחוסות וירקרקות-כתומות והוא בעל ארומת אדמה, הדרים ותבלינים. שמו המקורי MK Ultra, נקרא על שם תכנית הניסויים השנויה במחלוקת של ה-CIA בשנות ה-50׳ של המאה הקודמת.  

למידע נוסף על מאטגו לחצו כאן

לבירור מלאי בקאנביז לחצו כאן

לבירור מלאי בכאנביס לחצו כאן

 לבירור מלאי בקנאליסט לחצו כאן  

לפי המדריך הרפואי בנוהל 154 של היק״ר במשרד הבריאות, זנים מאופי אינדיקה מאופיינים בהשפעה פיזית מוגברת, מרגיעה, מפחיתת חרדה, מרדימה, מפחיתת כאב ומומלצים לשימוש בלילה. לאחר מיצוי הטיפול ב-E.P מדורג, זנים עשירי THC עשויים לסייע למטופלים אונקולוגיים או בעת טיפול אנטיאופלסטים לצורך הקלה בתסמיני המחלה הפעילה או בתופעות הלוואי של הטיפול כגון כאבים, חוסר תיאבון, בחילות והקאות. מטופלים המאובחנים בפרקינסון הסובלים מכאב (כאב כרוני או כאב הנגרם מהריגידיות) אשר לא הגיבו לטיפול מקובל בכאב.

Mattego

מאמרים נוספים

קנביס והטיפול באוטיזם

הוכן ע"י ד"ר ורדית קלמרו, PharmD וקרן הבר מחקרים מוכיחים שלקנביס השפעה מיטיבה על מצבים שונים הקשורים באוטיזם. נראה שלא ירחק היום שהטיפול בקנאביס רפואי,

המשך קריאה