קנטק

משלוח הקנאביס הגדול אי פעם נחת עם 8 זנים של חברת אורורה קנאביס הקנדית

שיתוף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אורורה קנאביס (NASDAQ | TSX: ACB) וקנטק גלובל מודיעות על חזרת מוצרי הייבוא מקנדה למלאי וכניסה של זנים חדשים בשבועות הקרובים.

בינואר 2021 הגיעו המוצרים הראשונים של המותג אורורה-קנטק לבתי המרקחת ולאחר כחודשיים אזלו ולא חזרו למלאי עם עדכון נהלי היבוא לישראל. אורורה קנאביס הקנדית וקנטק גלובל הישראלית מודיעות על חזרת המוצרים למלאי והגעת זנים חדשים בקטגוריות שונות ובמגוון מחירים. המוצרים מיובאים מקנדה ממתקני גידול אינדור מהמתקדמים בעולם, תחת בקרת איכות מחמירה ויגיעו למדפי בתי המרקחת בשבועות הקרובים. 

הזנים הפופולריים סדאמן ולומינריום אזלו לפני כשלושה חודשים וכעת מודיעות החברות כי לאחר עבודה נמרצת חובקת עולם, מוצרי החברה עומדים בתקן המעודכן ויגיעו לבתי המרקחת בישראל בשבועות הקרובים. אורורה וקנטק חרטו על דגלן להביא למטופל את המוצרים האיכותיים ביותר, בהדירות נמוכה (עד 10%), בכמות ובתדירות גבוהים על מנת לענות על צרכי המטופלים והמטופלות בישראל ולספק יציבות במלאי ובאיכות. 

בנוסף לשלושת הזנים המוכרים (סדאמן, לומינריום ואקוויפוסה) שעשו עלייה בינואר 2021 יצטרפו ששה זנים נוספים בקטגוריות T20/C4, T15/C3 ו-T3/C15. הזנים ישוחררו בהדרגה והחברות יודיעו על כניסת כל מוצר למלאי בזמן אמת. 

נצח ישראל, מנכ״ל קנטק גלובל בע״מ: ״אני שמח להודיע כי הזנים סדאמן ולומינריום יחזרו למלאי בעוד מספר שבועות ואיתם ששה זני פרימיום נוספים בקטגוריות שונות, שיגיעו לבתי המרקחת בצורה מדורגת. מגוון הקטגוריות והמחירים שנציג נועדו לענות על הצורך של מגוון המטופלים בשלל ההתוויות השונות. לאחר חודשים של עבודה משותפת ונמרצת עם שותפינו באורורה, ובראשם מר מיגל מרטין מנכ״ל החברה העולמי, המשלוח נחת בישראל והזנים יגיעו למטופלים בקרוב מאוד. מטרתנו הייתה ונשארה אספקת מוצרי קנאביס רפואי באיכות הגבוהה ביותר, עם יציבות במלאי על מנת לספק וודאות והמשכיות למטופלים בישראל.״

מאמרים נוספים

קנביס והטיפול באוטיזם

הוכן ע"י ד"ר ורדית קלמרו, PharmD וקרן הבר מחקרים מוכיחים שלקנביס השפעה מיטיבה על מצבים שונים הקשורים באוטיזם. נראה שלא ירחק היום שהטיפול בקנאביס רפואי,

המשך קריאה