אודות

Cantek Global

קנטק גלובל הוקמה בשנת 2016 ע״י היזמים שמואל קפואנו, נצח ישראל ודניאל מחלוף. לחברה פעילות בישראל וגרמניה ומחזיקה בחברות בת והסכמים אסטרטגיים חובקי עולם במטרה להנגיש את צמח הקנאביס לאלו המוצאים בו מזור ושיפור באיכות החיים תוך קידום המחקר והפיתוח הרפואי, הגנטי והטכנולוגי.

ייבוא

קנטק גלובל היא היבואנית הבלעדית של ענקית הקנאביס הרפואי הקנדית Aurora Cannabis Inc. (NASDAQ: ACB | TSX: ACB). בינואר 2021 הגיעו המוצרים הראשונים תחת המותג המשותף AURORA | CANTEK לבתי המרקחת. העלאת סטנדרט האיכות של מוצרי הקנאביס הרפואי בישראל נמצא בראשית סדר העדיפויות של שתי החברות ובעזרת ייבוא מוצרי פרימיום ממתקני הגידול המתקדמים ביותר בעולם אשר פועלים בתנאי בקרת האיכות המחמירים ביותר, יכולות אורורה וקנטק להבטיח איכות יחד עם יציבות והמשכיות של הטיפול הראוי עבור מטופלי הקנאביס הרפואי בישראל. 

ביולי 2021 הנחיתה קנטק בישראל את משלוח הקנאביס הגדול ביותר בהיסטוריה, עם 1.8 טון של תפרחות קנאביס רפואי, 8 זני פרימיום בעלי הדירות נמוכה (עד 10%) לאחר שעברו את רף התקינה הישראלית לייבוא קנאביס שהינו המחמיר ביותר בעולם כיום. המשמעות היא אספקה סדירה ויציבה של מוצרים איכותיים למטופלים בישראל.

עץ הדעת - המרכז לקנאביס רפואי

עץ הדעת הוא המרכז הגדול והמתקדם ביותר בישראל לייעוץ והדרכה בהנגשת הטיפול בקנאביס והעלאת המודעות בקרב הציבור הרחב לסגולותיו. המרכז עוזר למאות מטופלים בכל חודש אשר מחפשים הקלה ושיפור באיכות חייהם לגשת לטיפול בעזרת קנאביס רפואי. הוגה ומייסד המרכז הוא הפעיל החברתי הותיק שלומי סנדק, אשר עזר לאלפי חולים למצוא מזור בזכות הקנאביס הרפואי וכיום הוא מלווה מטופלים במועדון עץ החיים.

תחת אותה קורת גג שוכן מועדון עץ החיים הבית של מטופלי הקנאביס הרפואי הישראל. מטרת המועדון היא קודם כל להוות קהילה תומכת של מטופלים על ידי מטופלים, לחקור את תרבות הקנאביס, לייצר תוכן רלוונטי משלים עבור מטופלים חדשים וותיקים למען שימוש מושכל ואחראי. בית המועדון נמצא בצמוד למרכז ייעוץ ובית המרקחת של עץ הדעת ויפתח שעריו בחודשים הקרובים. בית המועדון יהווה מוקד להרצאות, כנסים ואולפן מודולרי לכל מה שקשור לעולם הקנאביס הרפואי וכן מקום מפגש בלתי תלוי עבור חבריו וחברותיו. בקרו אותנו בפייסבוק והרשמו לערוץ היוטיוב.

בית המרקחת של עץ הדעת הוא הזרוע השלישית של המרכז לקנאביס רפואי. לצד ידע נרחב בטיפול בקנאביס, התאמת זנים והדרכות שונות הצוות המיומן חרט על דגלו מתן שירות אישי ומותאם למטופל ומציע מגוון שירותים נוספים כגון ייעוץ תרופתי עם ד״ר ורדית קלמרו, ייעוץ נטורופתי עם נעמה גונן ועוד. בית המרקחת פעיל וממתין לאישור ניפוק קנאביס.

מפעל ייצור, בית מסחר והפצה

לקנטק גלובל מפעל ייצור ובית מסחר אשר ממוקמים באבן יהודה. המפעל ממתין לאישורים סופיים לאחר שהוסב לתקינה האירופאית (EU-GMP) וכן הישראלית (IMC-GMP). המפעל מצוייד במכשור המתאים לעיבוד, מיצוי ואריזה וקליטת חומר גלם מכמות גדולה של מגדלים שונים במטרה להפוך למפעל אשר יתן שירות לצרכי השוק בתקינה המחמירה ביותר.

בית המסחר שוכן בצמוד למפעל ומהווה בסיס לוגיסטי שמסוגל לאחסן ולהפיץ מוצר מוגמר לכל בתי המרקחת בישראל.

הפצה באירופה Cantek GmbH

חברת הבת של קנטק גלובל, Cantek GmbH, שוכנת בהמבורג גרמניה ומפיצה קנאביס רפואי מספקים שונים באירופה למעל מ-500 בתי מרקחת. ל-Cantek GMBH אישורי ייבוא של תפרחות ושמנים באירופה ובקרוב תקבל את האישור לייבוא מוצרים מטריטוריות נוספות מחוצה לה. המומחיות והניסיון של חברת Chillion GMBH ש-80% מהשליטה נרכשה ע״י קנטק גלובל מהווים אבן דרך משמעותית ביכולת החברה להביא את בשורת האיכות הבלתי מתפשרת לכל קצוות אירופה בעתיד הנראה לעין.